Xerox Doküman Hizmetleri

Yazdırma altyapınızı optimize ederek ya da iletişim ve pazarlamaya yönelik iş süreçlerinizi geliştirerek işletmenizi dönüştürebileceğinizi ve gerçek rekabet avantajlı yakalayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bazı hizmetlerimiz:

Örnek olay çalışmaları:
Dillards - Yönetilen Yazdırma Hizmetleri
SNT Deutschland - İletişim ve Pazarlama Hizmetleri
Rotterdam University - Merkezi Baskı Hizmetleri
Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Bir Grand Slam
Portföyümüz

Şirketinizin gelirini arttırmak, maliyeti düşürmek, daha verimli çalışmak, güvenlik ve uyumluluk risklerini minimize etmek ya da çevresel sürdürülebilirliği geliştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, Xerox'un size nasıl yardım edebileceğini öğrenmek için aşağıdaki bağlantılardan uygun olanını seçin.

Xerox Yönetilen Yazdırma Hizmetleri

Küresel bir kuruluş ya da küçük ya da orta ölçekli bir işletmeyseniz, doküman çıkışının kontrolü elinizde bulundurun. Ofisteki iş hedeflerinizi, ürün ve sanal yazdırma ortamınızı desteklemek için, çok geniş yelpazede yönetilen yazdırma hizmeti seçenekleri sunuyoruz.

Merkezi Baskı Hizmetleri

Hizmet ve teknolojideki en son yenilikler ile baskı odanız stratejik bir merkeze dönüşerek heyecan verici yeni potansiyellere kapı açar ve işinizin özüne odaklanmanıza olanak tanır. Merkezi Baskı Hizmetlerimizle maliyetleri azaltın, baskı odanızı ve dijital doküman altyapınızı geliştirin.

Xerox Communication & Marketing Services

Pazarlama ve iletişim işlemleri performansınızı geliştirin. Müşteri ilişkilerinize, pazarlama ve tedarik zincirinize, verimlilik, kalite, kontrol ve maliyet tasarrufu sağlayabiliriz. Düzenlenmiş mesaj üretimi ve kişiselleştirilmiş çok kanallı iş iletişimleri aracılığıyla daha iyi geri dönüş sağlayın.

Xerox Document Transaction Processing Services

Büyümeyi hızlandırmak için ofis içi işlemlerinizi iyileştirin. Xerox Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunar.

Doküman ve Veri Yönetimi

Optik Karakter Tanıma (OCR) ev Otomatik Doküman Tanıma (ADR) gibi gelişmiş araçlar sayesinde hızlı veri işleme ve organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz.

Sonraki Adımlar

Bir iş çözümleri danışmanı ile konuşmak ister miydiniz?


Yakından Bakış

Vaka Çalışması

tüm vaka çalışmalarını göster

Teknik Dokümanlar

"Doküman 3.0: Doküman Evriminin bir Sonraki Aşaması", François Ragnet, Xerox Küresel Dışkaynağı
devam | tüm teknik dokümanları göster