Usługi związane z dokumentami

Czy mają Państwo świadomość, że optymalizacja infrastruktury urządzeń drukujących czy usprawnienie pracy działu marketingu i kontaktów z klientami pozwalają znacząco zmienić wizerunek firmy i uzyskać przewagę nad konkurencją?

Nasze usługi obejmują:

Przykłady studium przypadku:
Dillards - Usługi zarządzania wydrukiem
SNT Deutschland - Usługi komunikacyjne i marketingowe
Rotterdam University - Usługi Druku Scentralizowanego
Wielki Szlem w kategorii usług zarządzania drukiem
Nasz portfel

Czy Państwa firma szuka nowych źródeł zysku, sposobu na zmniejszenie kosztów, zwiększenie wydajności, rozwiązanie problemów z bezpieczeństwem i przepisowymi wymaganiami lub ochroną środowiska? Jeśli tak, proszę wybrać odpowiednie odnośniki poniżej, aby dowiedzieć się, jak możemy Państwu pomóc.

Usługi zarządzania środowiskiem druku Xerox

Kontrola nad tworzeniem dokumentów, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa: od światowych korporacji po małe i średnie firmy. Zapewniamy pełen zakres usług zarządzania, nakierowanych na realizację celów firmy, zarówno w biurze, w obszarze produkcji jak i w środowiskach wirtualnych.

Usługi druku scentralizowanego

Najnowsze innowacje z zakresu usług i technologii oznaczają przekształcenie centrum druku na centrum strategiczne, uwalniając ekscytujący nowy potencjał i pozwlając skupić się na kluczowej działalności. Obniżaj koszty i optymalizuj centrum druku oraz infrastrukturę dokumentów cyfrowych dzięki naszym usługom druku scentralizowanego.

Xerox Communication & Marketing Services

Usprawnij pracę działu marketingu i komunikacji z klientami. Zapewniamy wydajność, jakość, kontrolę oraz oszczędność kosztów w relacjach z klientami, kampaniach reklamowych i w ramach dystrybucji. Większy zwrot inwestycji dzięki wiadomościom przeznaczonym dla konkretnego klienta i personalizacji kontaktów biznesowych.

Xerox Document Transaction Processing Services

Napędź rozwój poprzez transformację procesów biurowych. Usługi Xerox Document Transaction Processing Services pozwalają usprawnić procesy firmowe, napędzając rozwój, obniżając koszty i zapewniając trwałą przewagę konkurencyjną.

Zarządzanie dokumentami i danymi

Dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) oraz zautomatyzowane rozpoznawanie dokumentów (ADR), w szybki sposób przetwarzamy i organizujemy dane.

Kolejne kroki

Jak możemy pomóc?

Bliższe spojrzenie

Studium przypadku

zobacz wszystkie studia przypadków

Białe księgi

"Document 3.0: Exploring the next evolution of documents" by François Ragnet, Xerox Global Document Outsourcing
kontynuuj | zobacz wszystkie białe księgi