Ana SayfaDış Kaynaklı Doküman ÇözümleriDoküman Yönetimi ve Belge İşleme Hizmetleri

Xerox Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri

işe yönelik önemli bilgileriniz kolayca bulunabiliyor mu ve organizasyonunuzun tamamında aynı mı? Müşteri başvurularını ve hizmet taleplerini ne kadar çabuk işleme alabiliyorsunuz?

Xerox Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunar. Gelen dokümanları yöneterek, dijital bir hale getirerek, indeksleyerek ve içerdikleri bilgileri elektronik doküman yönetimini ve saklama sistemine yönlendirerek ofis arkası işlemleri otomatik hale getiririz.

İşinizin zorluklarını çözüme kavuşturun - Daha fazla bilgi edinin:

Büyüme sağlamak için bilgi kaynaklarınızı doğru ve verimli kullanın

Büyüme sağlamak için bilgi kaynaklarınızı doğru ve verimli kullanın

Kurum dahilindeki departmanlar bir bilgi kaynağına daha hızlı erişim şansı elde eder. Bu sayede müşteri talebinin işleme alınmasından araştırılmasına kadar geçen süreyi kısaltarak daha hızlı bir geri dönüş sağlar. Artık kurumunuz dahilindeki departmanlar birbirinden farklı elektronik dokümanları ve muhaberat işlemlerini ayrı ayrı yönetmek için zaman harcamayacaklar. Daha yalın ve daha atik bir çalışma ortamı için verimliliği arttırın ve gerçek tasarruflar elde edin.

Büyüme sağlamak için bilgi kaynaklarınızı doğru ve verimli kullanın
 • Nakit akışını hızlandırmak için yeni satıcı hesabı açma işlemlerini iyileştirin.
 • İşlem maliyetlerini azaltın ve finansal işlemlerde doğruluğu ve etkililiği arttırın.
 • Çalışanlarınızın işe alım, işe alışma sürecini ve iletişim işlemlerini basitleştirin, standartlaştırın ve merkezileştirin.
 • Kurduğunuz ilişkileri korumak ve geliştirmek için, müşteri deneyimini gerçek ihtiyaçlarını yakalayarak geliştirin.
 • Işinizin en yoğun olduğu dönemlerde bile iş yoğunluğunuzun az olduğu dönemlerdeki gibi tutarlı ve güvenilir müşteri hizmeti sunun.
 • Ofis arkası işlemlerinizi takip edebilir hale gelin.


Müşteri Açısından Avantajlar

Müşteri Açısından Avantajlar

Ofis arkası işlemlerinizde depolama giderlerini ortadan kaldırın ve Xerox Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri sayesinde büyüme sağlayın. Kurumsal bilgilerinizi doğru yöneterek:

Verimliliği arttırın Önemli kurumsal bilgileri ortaya çıktıkları noktada kontrol altına alarak, çalışma süreçlerinizi verimli hale getirin. İlgili bilgileri birbiriyle ilişkilendirirken dokümanları arama ve bulma becerinizi geliştirin. İhtiyacınız olduğu anda kritik bilgilere ulaşabileceksiniz.

İşlemleri sorunsuz hale getirin Dokümanları güvenli bir şekilde depolayıp yöneterek ve bilgileri önemli kurumsal süreçleriniz içinde otomatik olarak yönlendirerek, kayıp veya eksik bilgilerle bağlantılı tıkanıklıkları giderin.

İşletim giderlerini azaltın Sistem bakımı ve emek maliyetlerini işlem otomasyonu ile azaltarak tasarruf elde edin. Ayrıca, basılı kopya doküman sayısında ve eksik bir bilgiyi bulmak için harcanan zamanda belirgin bir azalma elde edeceksiniz.

Müşteri memnuniyetini arttırın Bir müşteri hesabı oluşturma hızını ve kalitesini arttırın. Bir hesabın ömrü boyunca doküman yönetimini iyileştirerek, hesap açma sürecinden gelecekteki bağlılığına kadar her adımda müşteri deneyimini geliştirin.

Nakit yönetimini geliştirin Erken ödeme indirimlerinin sağladığı avantajlardan faydalanın ve işlemlerinizin otomasyonu sayesinde geç ödeme cezalarını azaltarak tasarruf yapın.

Yasalara uyumluluğu destekleyin Bilgilerinizin denetlenebilir kaydı ile şirket içindeki kontrolünüzü artırın, yasalarla uyumluluğu teminat altına alın ve riski azaltın.Uygulamalar/Yapabilirlik

Uygulamalar/Yapabilirlik

Xerox’un Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri, şirketlerin dokümanlarını dijitallaştirmesine ve bir yandan giderleri azaltırken diğer yandan verimliliği artırmak için kurumsal işlemlerini hızlandırmalarına yardımcı olur. Daha etkili ofis arkası işlemlerle, personeliniz belge aramak için daha az zaman harcar. Böylece hizmet kaliteniz ve karlılık düzeyiniz artar. İş akışlarını hızlandırmak ve hataları azaltmak için, çalışanlarınızın gereksinim duydukları bilgilere anında ulaşmasını sağlayın.

Müşteri kazanımı ve hizmet sunma Merkezi yönetim altyapınızı uygulamaları dijital olarak almak, incelemek ve onaylamak için dış kaynak kullanımı ile geliştirin. Müşteri hesaplarını otomatik ve kesintisiz işlemlerle daha hızlı açın. Bu daha hızlı müşteri yanıtı ve kesintisiz hizmet için verimlilik ve kalite sağlayacaktır.

Çalışanı işe alma ve alışmasını sağlama ve iletişimler Doküman yönetimi ile ilgili işlem sürelerini ve ilgili maliyetleri azaltın. İnsan kaynakları dokümanlarını etkili,merkezileştirilmiş bir kayıt yönetim sistemi kullanarak güvenli, tutarlı ve gizliliği koruyacak bir iş akışı ile gönderin.

Fatura işleme Finansal işlemlere ilişkin yazışmaların ve faturaların manuel olarak aranmasıve işlenmesi ile ilgili süreçleri sistematik hale getirin. Borç hesabı takip süreçlerinizi iş akışı çözümleriyle birleştirip sistematik hale getirerek, faturaları daha etkili bir şekilde onaylayabilir, satıcı ve dahili sorgulamaları daha hızlı yapabilirsiniz. Bu da gelişmiş nakit akışı ve tedarikçi yönetimi anlamına gelir.

Seyahat ve masraflar Personel harcama talepleri ve onayları için geleneksel kağıt takibi ihtiyacını ortadan kaldırarak, hem finans, hem de işletme personelinizin verimliliğini arttırıyoruz. Şirket politikalarına uyumluluk ve gider yönetimi için onaylarınız üzerinde kontrol ve görünürlük elde edin. İşletmenizdeki en büyük gider kalemlerinden biri için benzersiz bir denetim yöntemine sahip olacaksınız ve gelecek yıldaki harcamalarınızın daha iyi planlanmasını sağlayacaksınız.

İpotek borçları doküman yönetimi Kredi oluşturma ve belgelerin imzalanma süresini kısaltarak nihai sonuçlarınızı en iyi duruma getirin. Dijitalleştirilmiş dokümanlar borçlunun bilgilerine anında erişilmesini sağlayarak müşteri deneyimini geliştirir ve ikincil pazar satışlarını hızlandırır.

Kalitesi İspatlanmış Bir Yaklaşım

Kalitesi İspatlanmış Bir Yaklaşım

Daha etkin kontrol ve bilgilerinize daha hızlı erişim sağlamak, kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirmek için, doküman ve içerik yönetimi iş akışı hizmetleri sunuyoruz.

YakalayınTesis içi ve tesis dış kapsamlı hizmet aralığımız, ister kağıt ister elektronik, hangi biçimde alınmış olursa olsun bilgilerinizi dijital olarak yakalar.
 • Dokümanları (kağıt veya elektronik olarak) alın, denetleyin, sıralayın ve bir araya toplayın
 • Dokümanın türünü saptayın ve gerektiği gibi öncelikli, istisna veya özel işlem imleri ekleyin
 • Elektronik dosyaları sık kullanılan dijital biçimlere dönüştürün
 • Özel işlemlere yönlendirin

DönüştürünGörüntüleme hizmetleri, daha hızlı yönlendirme sağlamak üzere Xerox Akıllı Doküman Teknolojileri kullanarak otomatik veri yakalama için dokümanları dijitalleştirir
 • Görüntü tarama, geliştirme ve temizleme hizmetleri
 • Otomatik kategorizasyon ve bilgi sınıflandırması
 • Veri dönüştürme, seçip çıkarma, kodlama ve doğrulama hizmetleri
 • Optik Karakter Tanıma (OCR)

Hareket İşlemeElektronik bilgiler, anında erişim ve ortak sağlamak için işletmeniz dahilinde işlem takip sisteminize yönlendirilir. Bu karar alma, onay ve yanıt süresini kısaltır.
 • Müşteri Hesabı Oluşturma
 • Hizmet Sunma ve Yanıt Verme için Müşteri Bilgileri
 • Ödenebilir Hesaplar ve Finansal Veriler
 • Çalışanı İşe Alma ve Alışmasını Sağlama ve İletişim Bilgileri
 • Gelen ve Giden Müşteri ve Çalışan Yazışması

SaklayınBilgiye erişimi hızlandırırken maliyeti azaltmak için, doküman ve içerik yönetimi saklama becerilerimiz oldukça hızlı, güvenli ve elektronik olarak otomatik hale getirilmiştir.
 • Şirket içi Görüntüleme ve Veri Saklama Sistemleri
 • Ana Makinede Saklanan Elektronik Doküman Yönetim Sistemleri
 • Arşiv Hizmetleri
 • Web Etkin Bilgi Alma
 • Raporlama Hizmetleri

DağıtınGereksinimlerinizi karşılamak için doğru kanalı kullanarak, işletmenizin ihtiyacınız olduğu zamanda ve yerde bilgilere erişimini sağlayın.
 • Elektronik
 • Kağıt

Ölçülebilir Sonuçlar

Ölçülebilir Sonuçlar

Xerox Doküman Hareketi İşleme Hizmetleri'yle ofis arkası kurumsal işlemlerin sorunsuz hale getirilmesinin işletmenizde belirgin bir fark yaratabileceğini nereden biliyoruz? Bunun diğer şirketlerde işe yaradığına şahit olduk. Elde ettiğimiz ölçülebilir sonuçlar elde ettiğimiz müşteri örneklerinden bir kaçına birlikte göz atalım:

 • Önde gelen bir perakende satış zinciri olan Dillard's, şirket genelindeki çalışma süreçleri ile baskı ihtiyaçlarını düzenleyerek, 1,6 milyon USD doları tasarruf sağlamıştır.
 • ABD'nin Orta Batısında bulunan, bağımsız bir yüksek bilimler enstitüsü olan Park Üniversitesi öğrenci bilgilerine daha hızlı erişim sağlamak, formların işleme alınmasını sürecini basitleştirmek, elektronik iş akışı aracılığıyla giderleri düşürmek ve öğrenci kayıtlarındaki %300'lük artışı desteklemek için gelir potansiyelini artırmak üzere Xerox Global Hizmetler ile birlikte çalışmaya başlamıştır.
 • Bilim ve teknoloji alanında lider bir şirket olan Dow Chemical, ürün geliştirme sürecini düzene sokarak ve Ar-Ge departmanına dünyanın neresinde olursa olsun, dokümanlara anında erişim olanağı sağlayarak, ürünlerini pazara sunma süresini kısaltmıştır.
 • Xerox, Alacaklılar Hesabı işlemlerini daha verimli hale getirme ve taleplere daha hızlı yanıt verebilme konularında Marriott'a yardımcı oldu. Elektronik belgelere daha hızlı erişim, Marriott misafirlerinin ve ortaklarının tatmin düzeyini ve para akışını artırdı ve tedarikçi yönetimini geliştirdi.
 • Hollanda'nın sosyal güvenlik örgütü olan UWV, müşteri hak talebi formları ve mektuplarındaki verileri ve anahtar kelimeleri tanımak ve talepleri otomatik olarak onay sürecine yönlendirmek için Xerox eFLOW yazılımını kullandı. Bu; vatandaşlara sosyal yardım ödemelerinin yapılması sürecinden günler eksiltti, hataları ve maliyetleri ortadan kaldırdı.
Xerox, çalışmamızda kritik bir öneme sahip olan çizimlerin aranmasını ve erişilmesini hızlandırdı.
— Larry Valka, IT Proje Müdürü, Manitoba Hydro
Gerçek Dünya Deneyimi
Xerox, Park Üniversitesi'nin 40 farklı kampusünü kapsayacak bir doküman yönetim sistemi tasarladı ve uygulamaya soktu. Bu da çok sayıda kağıt işini bir araya getirdi, giderleri düşürdü ve öğrencilere verilen hizmet düzeyini artırdı.

Anlayış
İçerik ve kayıt yönetimi dış kaynak kullanımı için oldukça uygundur. Şirketlerin kendi ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlarken, görüntüleme, doküman yönetimi ve kayıt yönetimi gibi işlemleri uzmanlara bırakır. Sonuç olarak, daha düşük maliyet, daha yüksek verimlilik ve bilgi kaynağına daha hızlı erişim gibi yararlar elde ederler.