Finansal Hizmetler Sektörü

Müşteri bağımlılığını artırmanıza, tasarruf sağlamanıza, kanuni ve düzenleyici gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olacak hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Uzmanlıklarımız

İş Süreçleri

40 yılı aşkın bir süredir, finans şirketlerinin, ticari hedeflerine ulaşmaları için kendi temel yetkinliklerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

Doküman Hizmetleri

Biz, dünya çapındaki sigorta şirketlerine ve bankalara, müşteri değerini artıran ve sıkı düzenlemelerin iyi yönetilmesini sağlayan doküman yönetim hizmetleri ile maliyetlerini azaltma ve karlarını artırma konusunda yardımcı olmaktayız.

Tecrübemiz

Örnek Olay İncelemesi: Büyük Amerikan Bankası

Xerox, bir hizmet merkezine özel bir kredi portföyü aktarmak suretiyle sabit ve değişken tesis, işletim ve personel maliyetlerini ortadan kaldırmak için büyük bir Amerikan Bankasıyla ortaklık yapmıştır.


Örnek Olay İncelemesi: Müşterek Finansal Hizmetler

Müşterek Finansal Hizmetler, bankacılık ve sigortacılık şubelerini de içeren, müşteri hizmetlerini geliştirmek ve maliyetleri kesmek için kendi iç yazışmalar iletişim yönetimlerini dış kaynak kullanarak Xerox'un sorumluluğuna veren büyük bir müşteri işbirliğidir.

Ödül ve Takdirler

Xerox ve bir Xerox Şirketi olan ACS, Yönetilen Baskı Hizmetleri, Finans ve Muhasebe Hizmetleri, Masaüstü Dış Kaynak Kullanımı ve Yardım Masası Dış Kaynak Kullanımı konularında Gartner Magic Quadrant'da lider olarak sınıflandırılmaktan onur duyar.

Sonraki Adımlar

Bir iş çözümleri danışmanı ile konuşmak ister miydiniz?

Doküman çözümleri ve yönetilen baskı hizmetleri için: