Branża usług finansowych

Dostarczamy usługi i rozwiązania, które pomogą w zwiększeniu lojalności klienta, uzyskaniu oszczędności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasze możliwości

Procesy biznesowe

Od ponad 40 lat pomagamy firmom oferującym usługi finansowe koncentrować się na głównych kompetencjach pozwalających na osiągnięcie ich celów biznesowych.

Usługi związane z dokumentami

Pomagamy firmom ubezpieczeniowym i bankom na całym świecie w obniżaniu kosztów i zwiększaniu przychodów dzięki usługom zarządzania dokumentami, które zwiększają wartość klienta oraz pozwalają lepiej zarządzać surowymi przepisami.

Outsourcing informatyczny

Dzięki rozwiązaniom outsourcingu informatycznego (ITO), firmy oferujące usługi finansowe na całym świecie mogą skoncentrować się na prawdziwym biznesie, a nie na infrastrukturze informatycznej.

Nasze doświadczenie

Studium przypadku: Główne banki USA

Xerox współpracuje z największymi bankami USA pomagając im w wyeliminowaniu kosztów stałych i zmiennych związanych z obiektami, operacjami i personelem wyspecjalizowanego portfela kredytowego poprzez przejście do centrum usługowego.


Studium przypadku: Co-operative Financial Services

Co-operative Financial Services (CFS), duża grupa finansowa, która obejmuje oddziały bankowe i ubezpieczeniowe, korzysta w zakresie zarządzania komunikacją korespondencji przychodzącej z usług Xerox w celu ulepszenia obsługi klienta i obcięcia kosztów.

Nagrody i uznanie

Xerox oraz ACS, firma Xerox są dumni z uzyskania pozycji lidera w zakresie usług zarządzania drukiem, usług finansowych i księgowości, outsourcingu stanowiska pracy oraz outsourcingu obsługi informatycznej według analizy Gartner Magic Quadrant.

Kolejne kroki

Czy chcesz porozmawiać z doradcą ds. rozwiązań biznesowych?

Dla procesów biznesowych i usług informatycznych:

Dla rozwiązań dotyczących dokumentów oraz usług zarządzania drukiem: