Branża usług finansowych

Dostarczamy usługi i rozwiązania, które pomogą w zwiększeniu lojalności klienta, uzyskaniu oszczędności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasze możliwości

Procesy biznesowe

Od ponad 40 lat pomagamy firmom oferującym usługi finansowe koncentrować się na głównych kompetencjach pozwalających na osiągnięcie ich celów biznesowych.

Usługi związane z dokumentami

Pomagamy firmom ubezpieczeniowym i bankom na całym świecie w obniżaniu kosztów i zwiększaniu przychodów dzięki usługom zarządzania dokumentami, które zwiększają wartość klienta oraz pozwalają lepiej zarządzać surowymi przepisami.

Nasze doświadczenie

Studium przypadku: Główne banki USA

Xerox współpracuje z największymi bankami USA pomagając im w wyeliminowaniu kosztów stałych i zmiennych związanych z obiektami, operacjami i personelem wyspecjalizowanego portfela kredytowego poprzez przejście do centrum usługowego.


Studium przypadku: Co-operative Financial Services

Co-operative Financial Services (CFS), duża grupa finansowa, która obejmuje oddziały bankowe i ubezpieczeniowe, korzysta w zakresie zarządzania komunikacją korespondencji przychodzącej z usług Xerox w celu ulepszenia obsługi klienta i obcięcia kosztów.

Nagrody i uznanie

Xerox oraz ACS, firma Xerox są dumni z uzyskania pozycji lidera w zakresie usług zarządzania drukiem, usług finansowych i księgowości, outsourcingu stanowiska pracy oraz outsourcingu obsługi informatycznej według analizy Gartner Magic Quadrant.

Kolejne kroki

Czy chcesz porozmawiać z doradcą ds. rozwiązań biznesowych?

Dla rozwiązań dotyczących dokumentów oraz usług zarządzania drukiem: